TOP 3 TÍMY MUŽSKEJ KATEGÓRIE 2016

SDH BRUMOV "B", DHZ PODVYSOKÁ, DHZ NIŽNÉ RUŽBACHY

TOP 3 TÍMY ŽENSKEJ KATEGÓRIE 2016

DHZ ŠENKVICE "A", DHZ BYTČICA, DHZ NOSICE-žabky

SUPERPOHÁR 2017 - KÚTY 14.10.2017

AKTUALITY:

 Poprosíme všetky ligy, ktoré majú záujem byť zaradené medzi účastníkov SSP 2017 aby do 24.09.2017 zaslali vyplnenú prihlášku (predlohu prihlášky je možné stiahnuť TU) na mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

Automatický postup

Miesta

 

Hasičský tím

 Organizátor 1+1  01.  Kúty
 02.  Kúty
 Viťaz SSP'16 1+1  03.  Brumov "B" (SMHL)
 04.  Šenkvice "A" (ZSHL)

LIGA

(kt. zaslala prihlášku)

Pridelené miesta

 

Hasičský tím

 Regionálna hasičská liga Spiš (RHLS)  4+2  05.  Štôla "A"
 06.  Revúčka
 07.  Spišský Štvrtok
 08.  Stratená
 09.  Spišský Štvrtok
 10.  Spišská Sobota
 Okresná liga Kežmarok (OHL KK)  1+1  11.  Žakovce 
 12.  Ľubica
 Východoslovenská hasičská superliga (VHSL)  3+2  13.  Sveržov
 14.  Vyšná Voľa
 15.  Terňa
 16.  Terňa
 17.  Hankovce
 Košicská hasičská liga (KEHL)  3+1  18.  Vtáčkovce
 19.  Kecerovce
 20.  Brestov
 21.  Čižatice
 Slovensko-moravská hasičská liga (SMHL)  4+3  22.  Podhorie
 23.  Stupné
 24.  Visolaje
 25.  Zbora
 26.  Dežerice
 27.  Nosice-žabky
 28.  Nedašová Lhota
 Severoslovenská hasičská liga (SSHL)  4+2  29.  Ďurďové
 30.  Hliník nad Váhom
 31.  Rudinka
 32.  Mojšová Lúčka
 33.  Ihrište
 34.  Bytčica
 Inovecko Karpatská hasičská liga (IKHL)  3+3  35.  Babulicov Vrch
 36.  Topolecká
 37.  Drgoňová Dolina
 38.  Babulicov Vrch
 39.  Rudník
 40.  Drgoňová Dolina
 Tekovsko-hontianska hasičská liga (THHL)  2+0  41.  Trpín 
 42.  Imeľ
 Západoslovenská hasičská liga (ZSHL)  4+1  43.  Sládkovičovo
 44.  Pavlice "A"
 45.  Poľný Kesov
 46.  Kyselica
 47.  Sládkovičovo
 Šarišská hasičská liga (ŠHL)  1+1  48.  Bretejovce
 49.  Bretejovce
 Okresná hasičská liga Bardejov (OHL Bardejov)  1+0  50.  Becherov
 Okresná hasičská liga Sabinov (OHL Sabinov)  3+2  51.  Hermanovce
 52.  Hrabovec
 53.  Šindliar
 54.  Lúčka
 55.  Hubošovce
 Zemplínska hasičská superliga (ZHSL)  2+0  56.  Staré
 57.  Hraň
 Nočná hasičská liga Žilinského kraja (NHLka)  3+3  58.  Dolný Hričov
 59.  Staškov B
 60.  Štiavnik
 61.  Hliník nad Váhom
 62.  Kolárovice
 63.  Turzovka
 Horehronská hasičská liga (HHL)  2+0   64.  Hronec
 65.  OZ Hasič Polomka
 Turčianská hasičská liga (THL)  3+2  66.  Záturčie
 67.  Kamenná Poruba
 68.  Bartošová Lehôtka
 69.  Krupina
 70.  Kláštor pod Znievom
 Záhorácka hasičská liga (ZHL)   2+1  71.  Holíč
 72.  Gbely
 73.  Štefanov
 Hornooravská hasičská liga (HOHL)      

 

 * tabuľka postupujúcich tímov ešte nie je konečná a má zatiaľ informatívny charakter (postupujúce tímy sa ešte môžu meniť)

 

 

PRAVIDLÁ

TU
 

POST.KĽÚČ

TU

ŠTATISTIKY

TU

VÝSLEDKY SSP

TU