DHZ ZBORA

víťaz mužskej kategórie SSP 2015

DHZ MOŠKOVEC

víťaz ženskej kategórie SSP 2015

AKTUALITY:

!!! SSP 2016 sa bude konať v POĽNOM KESOVE - 08.10.2016 od 09:00 !!!

 

INFO PRE LIGY:

Prosíme všetky ligy, ktoré majú záujem byť súčasťou SSP 2016 a dostať miestenky pre postupujúce tímy, aby zaslali PRIHLÁŠKU (stiahnuť TU) na mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.  do 29.08.2016

 

PREDBEŽNÝ-NEOFICIÁLNY ZOZNAM POSTUPUJÚCICH:

* toto je predbežný zoznam postupujúcich družstiev, konečný oficiálny zoznam bude oznámený čoskoro
ORGANIZÁTOR  01.  POĽNÝ KESOV  muži
 02.  POĽNÝ KESOV  ženy
VÍŤAZI SSP 2015  03.  ZBORA "A"  muži
 04.   MOŠKOVEC  ženy
RHLS
Regionálna hasičská liga Spiš  
   
 05.  SPIŠSKÝ ŠTVRTOK   muži 
 06.   ŠTÔLA "A"   muži 
 07.  NIŽNÉ RUŽBACHY   muži 
 08.   REVÚČKA   muži 
 09.  SPIŠSKÝ ŠTVRTOK  ženy
 10.  BIJACOVCE   ženy
SMHL
Slovensko-moravská
hasičská liga
      
 11.  PODHORIE  muži 
 12.  BRUMOV "B"   muži 
 13.  STUPNÉ   muži 
 14.  LEDNICKÉ ROVNE   muži 
 15.  NOSICE-žabky  ženy 
 16.  IHRIŠTE   ženy 
 SSHL   
Severoslovenská hasičská liga

 17.  MOJŠOVÁ LÚČKA  muži 
 18.  RUDINKA  muži 
 19.  DOLNÝ HRIČOV  muži 
 20.  BYTČICA  ženy
THL
Turčianská hasičská liga
   
 21.  ZÁTURČIE  muži 
 22.  KAMENNÁ PORUBA   muži 
 23.  BLAŽOVCE
 ženy 
THHL
Tekovsko-hontianska
hasičská liga   
 24.  KRUPINA  muži
 25.  TRPÍN (postup namiesto POĽNÝ KESOV-organizátor)  muži
 26.  KRUPINA   ženy 
IKHL
Inovecko-karpatská
hasičská liga
     
 27.  PRAŠNÍK  muži
 28.  DRGOŇOVÁ DOLINA  muži
 29.  BABULICOV VRCH "A"   muži
 30.  RUDNÍK  ženy 
 31.  FIRESPORT FAMILY SENICA "A"   ženy 
NHL-ka
Nočná hasičská liga
Žilinského kraja
      
 32.  PODVYSOKÁ  muži
 33.  HLINÍK N/VÁHOM   muži 
 34.  ŠTIAVNIK (postup namiesto DOLNÝ HRIČOV - SSHL)  muži 
 35.  DOLNÝ HRIČOV  ženy 
 36.  SETECHOV (postup namiesto BLAŽOVCE - THL)  ženy 
 37.  PODVYSOKÁ  ženy 
VHSL
Východoslovenská
hasičská superliga
   
 38.  SVERŽOV  muži 
 39.  MILPOŠ "A" (postup namiesto HRABOVEC - OHL BJ)  muži 
 40.  TERŇA   muži 
OHL SB
Okresná hasič. liga Sabinov
 41.  LÚČKA (postup namiesto MILPOŠ "A" - VHSL)  muži
 42.  LÚČKA  ženy 
ZSHL
Západoslovenská has.liga
      
 43.  PAVLICE  muži
 44.  SLÁDKOVIČOVO "A"
 muži
 45.  ORECHOVÁ POTÔŇ-VIESKA   muži
 46.  SUCHÁ NAD PARNOU   ženy 
 47.  ŠENKVICE "A"  ženy 
 48.  VODERADY    ženy 
  POHL-Prešov.okres.has.liga  49.  PUŠOVCE  muži
 OHL BJ - okres.has.liga Bardejov  50.  HRABOVEC  muži 

   HNHL
Hornonitrianská hasičská liga - šport

 51.  PORUBA  muži
 52.  KRÁSNO "A"   muži
 53.  HORNÁ VES   ženy
OHL KS
okres.has.liga Košice-okolie
 54.  KECEROVCE  muži 
 55.  ČIŽATICE  ženy
 HOHL  
Hornooravská hasičská liga
 56.  TRSTENÁ "A"  muži
 57.  TRSTENÁ "B"  muži
 58.  ZUBEREC  ženy
 ZHL 
Záhorácka hasičská liga
 59.  KÚTY  muži
 60.  POPUDINSKÉ MOČIDLANY  muži
 61.  MORAVSKÝ SV.JÁN  ženy
   62.    
   63.    

PRAVIDLÁ

TU
 

POST.KĽÚČ

TU

ŠTATISTIKY

TU

VÝSLEDKY SSP

TU